Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
 • Особистий кабінет Пасажира. ПЕРЕГЛЯД ЗАМОВЛЕННЯ
  •  
    
   Після Покупки квитка на Електронну адресу, яка була вказана під час бронювання надійде Лист з Логіном та Паролем для входу в Особистий кабінет для ПЕРЕГЛЯДУ ЗАМОВЛЕННЯ. Для цього потрібно:
    
   1. На Головній сторінці у блоці «ПЕРЕГЛЯД ЗАМОВЛЕННЯ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».
    
    
   2. Ви переходите на Головну сторінку Вашого Особистого кабінету, де Ви бачите усі придбані Квитки.
   Щоб переглянути більш детально інформацію по квитку натисніть на кнопку «Детальніше».
    
    
   3. Ви перейшли на сторінку де відображена інформація по придбаному квитку. На даній сторінці Ви також маєте можливість РОЗДРУКУВАТИ КВИТОК, натиснувши на відповідну кнопку.
    
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі Покупки квитка або при користуванні Особистим кабінетом виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні наданням інформації нашої системи, будь-ласка, повідомте нам зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку у розділі «Контакти».
    
   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації та покупці квитка перевіряється Вами особисто. Реєструючись на нашому сайті та купуючи квиток Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків, а також у разі внесення недостовірних даних. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація пасажира може бути призупинена та квиток анульований.
    
 • Як користуватися сайтом. ПОКУПКА КВИТКА
  •  
   Для того, щоб знайти необхідний рейс, Вам потрібно скористатися Формою пошуку, яка знаходиться на Головній сторінці.
    
   1. Відмітьте поїздку у одну чи в обидві сторони. На Формі пошуку автоматично встановлено пошук «В одну сторону».
    
    
   2. Введіть місто Виїзду і місто Призначення.
    
    
   3. Оберіть Дату виїзду та повернення (якщо потрібно здійснити пошук в обидві сторони) вручну або за допомогою календаря.
   Для того, щоб пошук на обрані дати був максимально повний Ви можете встановити перегляд на декілька днів пізніше чи раніше. На Формі пошуку рейсів автоматично встановлений перегляд на обрані дати з радіусом пошуку «+/- 3 дні».
    
    
   4. Завершальним етапом є здійснення пошуку. Перед Вами варіанти поїздки, де вказується дата виїзду, маршрут рейсу вартість проїзду. Оберіть найкращий маршрут, який підходить для Вас та натисніть «Детальніше».
   Якщо Ви хочете внести зміни в умови пошуку, це можна зробити на цій же сторінці, не повертаючись на Головну. Для цього Вам достатньо у модулі, який знаходиться на початку сторінки, внести потрібні зміни і здійснити «Новий Пошук».
    
    
   4. Ви перейшли на сторінку Покупки квитка, де ви можете побачити всю необхідну інформацію по даному Рейсу та продовжити Покупку, обравши місце на Схемі.
    
    
   5. Якщо Вам підійшов обраний Рейс, натиснувши на кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ/КУПИТИ», Ви перейшли на сторінку Оформити замовлення, де необхідно ввести інформацію про пасажира, а саме:
   - ПІП пасажира, на кого оформлюється квиток
   - Контактний телефон для зв’язку на випадок змін у наданні послуги
   - Е-mail, на який прийде Електронний квиток та дані для входу в Особистий кабінет.
   Також Ви маєте можливість обрати Категорію пасажира, а саме Дорослий, Дитина, Пенсіонер, Студент та скористатися відповідною знижкою на проїзд, якщо така існує.
   Перевіряєте ще раз правильність усіх даних та натисніть «Купити».
    
    
   6. Ви перейшли на сторінку Оплати квитка, де Ви ще раз можете перевірити інформацію по Вашому квитку та здійснити оплату зручним для Вас способом.
    
    
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі Покупки квитка виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні наданням інформації нашої системи, будь-ласка, повідомте нам зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку у розділі «Контакти».

    

 • Особистий кабінет Перевізника. ПРОДАЖ КВИТКІВ
  •  
   Зареєструвавши Рейси, які здійснює компанія, Перевізник має можливість відмічати продані або заброньовані квитки безпосередньо у своєму ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ ПЕРЕВІЗНИКА. Для цього потрібно:
    
   1. На Головній сторінці у блоці «ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».
    
    
   2. Ви переходите на Головну сторінку Вашого Персонального кабінету, де Ви бачите усі зареєстровані Рейси.
    
    
   3. На потрібному Рейсі обираєте необхідну Дату виїзду з випадаючого списку.
    
    
   4. Натискаєте на Схему у полі Місця в автобусі:
    
    
   5. Перед Вами вікно зі схемою автобусу, де Ви можете обрати необхідне місце в автобусі для продажу.
   Обрати місце можна натиснувши на номер місця на Схемі. Щоб зняти обране місце – натисніть на номер ще раз. Обране місце відображається синім кольором.
   Кнопка «Вибрати всі місця» - відмічає усі місця в автобусі.
   Після того як місця обрані, натисніть на кнопку «ЗАБРОНЮВАТИ/КУПИТИ».
    
    
   6. Ви перейшли на сторінку Оформлення замовлення, де потрібно перевірити та ввести необхідну інформацію, а саме:
    
   - Обрати з випадаючого списку необхідний рейс:
    
    
   - ввести вручну інформацію про пасажира, а саме ПІП пасажира, Телефон та Електрону адресу:
    
    
   - Обрати Тип пасажира, а саме Дорослий, Дитина, Студент, Пенсіонер:
    
    
   - Перевірити введену інформацію та натиснути кнопки КУПИТИ/ЗАБРОНЮВАТИ
    
    
   7. Перед Вами повідомлення, що «Операція пройшла успішно»
    
    
                   Можете переходити до наступного бронювання.
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі використання функцій Особистого Кабінету виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.
    
   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти, реєстрація Рейсів та надання інформації по автобусам для Оренди, стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних на нашому сайті у різноманітних розділах. Перевізник у своєму Особистому кабінеті несе відповідальніть за правильне внесення інформації про Пасажирів та Продаж квитків та за своєчасне внесення інформації по проданим місцям. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.
    
    
    
    
 • Як зареєструвати автобус. Оренда
  •  

   Щоб зареєструвати автобус до розділу «Оренда автобусів», Вам потрібно зробити наступні кроки:

    

   Крок 1. На Головній сторінці у блоці «ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».

    

    

   Крок 2. Ви переходите на Головну сторінку Вашого Персонального кабінету, з якої Вам необхідно перейти на сторінку «Оренда автобусів».

    

    

   Крок 3. Ви перейшли на сторінку «Оренда автобусів», де Ви маєте можливість зареєструвати та побачити усі зареєстровані автобуси для оренди.

   Щоб додати автобус у каталог Оренди автобусів, необхідно натиснути відповідну кнопку «Додати оренду»:

    

    

   Крок 4. Ви перейшли на сторінку Реєстрації автобусу для оренди. Заповніть Анкету у наступні кроки:

    

   1. Оберіть «Марку автобусу» з випадаючого меню.

    

    

   2. Вкажіть «Модель автобусу», який реєструється. Поле вводиться вручну.

    

    

   3. Вкажіть «Кількість місць» у Вашому автобусі. У цьому полі вказуються лише пасажирські (посадочні) місця. Поле вводиться вручну.

    

    

   4. Оберіть «Колір автобусу» з випадаючого меню.

    

    

   5. Вкажіть «Рік випуску автобусу», який реєструється. Поле вводиться вручну.

    

    

   6. Оберіть «Зручності», які наявні в автобусі. Якщо у основному переліку немає зручностей, які є у автобусі, тоді у полі «Інше» введіть вручну додаткові зручності.

    

    

   7. У полі « Можливість виїзду за кордон» за замовчуванням обрано «Так». Якщо Ваш автобус орендується лише в межах України, у даному полі оберіть «Ні».

    

    

   8. У полі «Тарифи» вказуються вартість оренди для Трансферу, 1 год. оренди по місту та 1 км. по Україні. Вартість вказується в гривнях. Поля вводяться вручну.

    

    

   9. У полі «Мінімальне замовлення» вказується мінімальний час оренди автобусу.

    

    

   10. У полі «Регіон» з випадаючого меню Ви обираєте місто або район місцезнаходження автобусу.

    

    

   11. У полі «Назва компанії» Ви вказуєте юридичну назву підприємства, від імені якої здійснюється перевезення або, якщо це фізична особа, то вказується прізвище, ім’я та по-батькові власника транспортного засобу.

    

    

   12. У полі «Адреса» Ви вказуєте адресу підприємства, від імені якого Ви здійснюєте перевезення або, якщо це фізична особа, то вказується адреса власника автобусу. Для фізичних осіб можна вказати лише місто.

    

    

   13. У полі «Контактна особа» вказується Ваше прізвище та ім’я або прізвище та ім’я особи з якою можна зв’язатися та оговорити деталі оренди автобусу.

   Наприклад, Іванов Іван.

    

    

   14. У полі «Телефон» вказується контактний телефон для уточнення інформації по оренді зареєстрованого транспортного засобу.

    

    

   15. У полі «Електрона пошта» Ви вказуєте адресу Електронної пошти, на яку буде відправлено лист-підтвердження Реєстрації автобусу у розділі «Оренда» з Вашим Логіном та Паролем для входу у Персональний кабінет.

    

    

   16. У полі «Загальне фото автобусу» Ви додаєте фотографію з загальним виглядом автобусу, який здійснюватиме зареєстрований Рейс. Зразок фото Ви можете побачити у верхній частині Форми реєстрації, з лівого боку (Фото 1). Щоб додати фото натисніть на «Обзор» (браузери Opera, Mozilla Firefox) або «Оберіть файл» (браузер Google Chrome). Після цього Вам відкриється вікно провідника Windows, де Ви зможете обрати потрібне фото.

   Зверніть увагу! Для якісного відображення на сайті, розмір фото має бути не меншим ніж 640х480.

   17. У полі «Додаткові фотографії» Ви додаєте інші фото автобусу. У верхній лівій частині сторінки знаходяться зразки фото, які є обов’язковими – це фото салону, а саме його вигляд з передньої та задньої частини транспортного засобу (Фото 2 і 3). Також, за бажанням, можна додати і інші фотографії автобусу. Щоб додати фото натисніть на «Обзор» (браузери Opera, Mozilla Firefox) або «Оберіть файл» (браузер Google Chrome). Після цього Вам відкриється вікно провідника Windows, де Ви зможете обрати потрібне фото. Для додання наступного фото нижче з’явиться наступне поле «Обзор» (браузери Opera, Mozilla Firefox) або «Оберіть файл» (браузер Google Chrome) з аналогічним алгоритмом додання фотографії.

   Зверніть увагу! Для якісного відображення на сайті, розмір фото має бути не меншим ніж 640х480.

   18. Після заповнення усіх полів, перевірте, будь-ласка, правильність наданої інформації, яка буде розміщуватись на нашому сайті, для уникнення подальших непорозумінь. Далі натисніть «Надіслати», після чого очікуйте на підтвердження Ваших реєстраційних даних Адміністрацією сайту.

    

    

   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі Реєстрації автобусу для Оренди у Вас виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.

    

   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних у Каталозі Оренди автобусів. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими контактними даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.

 • Реєстрація Рейсу. ТІЛЬКИ В ДВІ СТОРОНИ (ЗАЇЗДИ)
  •  

   «ТІЛЬКИ В ДВІ СТОРОНИ (ЗАЇЗДИ)» - рейси, квитки на який продаються лише у дві сторони на певні дати виїзду та повернення.

    

   Щоб зареєструвати свій Рейс, Вам необхідно пройти декілька кроків:

    

   Крок 1. На Головній сторінці у блоці «ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».

    

    

   Крок 2. Ви переходите на Головну сторінку Вашого Персонального кабінету, де Ви маєте можливість зареєструвати Рейси. Для того, щоб створити рейс, Вам необхідно натиснути на відповідну кнопку «СТВОРИТИ НОВИЙ РЕЙС».

    

    

   Крок 3. Ви перейшли на сторінку Реєстрації нового Рейсу, де потрібно ввести всю необхідну інформацію, а саме:

    

   1. Обрати варіант Вашого рейсу – Тільки в дві сторони (заїзди) - рейси, квитки на який продаються лише у дві сторони на певні дати виїзду та повернення.

    

    

   2. Обрати Тип автобусу з випадаючого списку.

   Якщо автобусу, яким здійснюється Рейс немає у даному списку, Ви можете Створити автобус, який автоматично додається до Вашого списку.

   Відповідно до обраного автобусу формується схема автобусу та загальна інформація по місцям в автобусі.

    

    

   3. Ввести № Рейсу, по якому він здійснюється або зареєстрований у Вашій компанії.

    

    

   4. Додати Дати виїзду автобусу по даному Рейсу з допомогою Календаря. Це можливо зробити 2-ма способами:

   1. Обрати кожну Дату окремо, натиснувши на число на Календарі:

    

    

   2. Обрати дату виїзду відповідно до Дня виїзду:

    

    

   Обрані дати будуть відображатися синім кольором.

   Якщо потрібно відмінити обрану дату, натисніть ще раз на обрану дату синього кольору і вона автоматично видалиться з Вашого списку.

    

   5. Ввести Маршрут рейсу по вказаним пунктам, а саме:

   - Країна – оберіть необхідну країну виїзду з випадаючого списку:

    

    

   - Початкова точка/Кінцева точка – оберіть необхідне місто виїзду з випадаючого списку:

    

    

   - Час прибуття/виїзду – вкажіть час виїзду автобусу з даної точки або час прибуття у дану точку. Поле вводиться вручну у форматі ГГ:ХХ

    

    

   - Місце прибуття/виїзду – вкажіть місце виїзду автобусу з даної точки або місце прибуття у дану точку. Поле вводиться вручну.

    

    

   - Додати проміжне місто – функція, яка дозволяє додати додаткові поля, якщо маршрут рейсу проходить ще через деякі міста, куди або звідки продаються квитки.

   Додається лише у випадку продажу квитка з даного міста.

    

    

   Алгоритм введення Проміжної точки аналогічний як на Початковій/Кінцевій точці.

    

    

   5. Перевірити Дані зворотнього рейсу. Це можливо зробити, натиснувши на відповідний значок і автоматично з’явиться Зворотний рейс. Перевіряєте інформацію і редагуєте у тих полях, в яких інформація відрізняється або відсутня.

    

    

   6. Ввести Вартість квитків по вказаним пунктам Маршруту. Вартість вказується в гривнях і в дві сторони.

    

    

   7. Перевірити всю надану інформацію та натиснути «Зберегти»

    

    

   Крок 4. Ви успішно зареєстрували Рейси і можете продовжувати подальшу роботу в Особистому Кабінеті.

   Рейс, який зареєстрований «Тільки у дві сторони» у загальному списку відображаються зі значком «Скріпки»

    

    

   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі використання функцій Особистого Кабінету виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.

    

   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти, реєстрація Рейсів та надання інформації по автобусам для Оренди та Реєстрації Рейсу, стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних на нашому сайті у різноманітних розділах. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.

    

    

    

 • Реєстрація Рейсу. В ОДНУ СТОРОНУ
  •  
   «В ОДНУ СТОРОНУ» - звичайний рейс, квитки на який продаються на будь-яку дату без фіксованого повернення.
    
   Щоб зареєструвати свій Рейс, Вам необхідно пройти декілька кроків:
    
   Крок 1. На Головній сторінці у блоці «ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».
    
    
   Крок 2. Ви переходите на Головну сторінку Вашого Персонального кабінету, де Ви маєте можливість зареєструвати Рейси. Для того, щоб створити рейс, Вам необхідно натиснути на відповідну кнопку «СТВОРИТИ НОВИЙ РЕЙС».
    
    
   Крок 3. Ви перейшли на сторінку Реєстрації нового Рейсу, де потрібно ввести всю необхідну інформацію, а саме:
    
   1. Обрати варіант Вашого рейсу – В одну сторону - звичайний рейс, квитки на який продаються на будь-яку дату без фіксованого повернення.
   Від даного поля буде залежити подальша реєстрація рейсу.
    
    
   2. Обрати Тип автобусу з випадаючого списку.
   Якщо автобусу, яким здійснюється Рейс немає у даному списку, Ви можете Створити автобус, який автоматично додається до Вашого списку.
   Відповідно до обраного автобусу формується схема автобусу та загальна інформація по місцям в автобусі.
    
    
    
   3. Ввести № Рейсу, по якому він здійснюється або зареєстрований у Вашій компанії.
    
    
    
   4. Додати Дати виїзду автобусу по даному Рейсу з допомогою Календаря. Це можливо зробити 2-ма способами:
    
   1. Обрати кожну Дату окремо, натиснувши на число на Календарі:
    
    
    
   2. Обрати дату виїзду відповідно до Дня виїзду:
    
    
   Обрані дати будуть відображатися синім кольором.
   Якщо потрібно відмінити обрану дату, натисніть ще раз на обрану дату синього кольору і вона автоматично видалиться з Вашого списку.
    
   5. Ввести Маршрут рейсу по вказаним пунктам, а саме:
    
   - Країна – оберіть необхідну країну виїзду з випадаючого списку:
    
   - Початкова точка/Кінцева точка – оберіть необхідне місто виїзду з випадаючого списку:
    
    
   - Час прибуття/виїзду – вкажіть час виїзду автобусу з даної точки або час прибуття у дану точку. Поле вводиться вручну у форматі ГГ:ХХ
    
    
   - Місце прибуття/виїзду – вкажіть місце виїзду автобусу з даної точки або місце прибуття у дану точку. Поле вводиться вручну.
    
    
   - Додати проміжне місто – функція, яка дозволяє додати додаткові поля, якщо маршрут рейсу проходить ще через деякі міста, куди або звідки продаються квитки.
   Додається лише у випадку продажу квитка з даного міста.
    
    
   Алгоритм введення Проміжної точки аналогічний як на Початковій/Кінцевій точці.
    
    
   5. Ввести Вартість квитків по вказаним пунктам Маршруту. Вартість вказується в гривнях.
    
    
   6. Перевірити всю надану інформаціюта натиснути «Зберегти»
    
    
   Крок 4. Ви успішно зареєстрували Рейс і можете створити Зворотний рейс до зареєстрованого. Це можливо зробити, натиснувши на відповідний значок і автоматично з’явиться Зворотний рейс.
    
    
   Крок 5. Створивши Зворотний Рейс, потрібно редагувати Дати та Час виїзду даного Рейсу. Це можливо зробити, натиснувши на відповідний значок. Ви переходите на Анкету, яка аналогічна тій, яку Ви заповнили попередньо. Перевіряєте інформацію і редагуєте у тих полях, в яких інформація відрізняється або відсутня.
    
    
   Якщо Ваша компанія надає Знижку на проїзд у дві сторони, Ви маєте можливість вказати суму знижки у «%» або конкретно суму знижки в «грн».
   Натисніть «Зберегти».
    
   Крок 6. Ви успішно зареєстрували Рейси і можете продовжувати подальшу роботу в Особистому Кабінеті.
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі використання функцій Особистого Кабінету виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.
    
   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти, реєстрація Рейсів та надання інформації по автобусам для Оренди, стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних на нашому сайті у різноманітних розділах. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.
    

    

 • Особистий кабінет Перевізника
  •  
   Після Реєстрації Перевізника на Вашу Електронну пошту надійде лист з Логіном та Паролем для входу до Персонального кабінету, де Ви зможете продовжити редагування наступних Рейсів.
    
   На Головній сторінці у блоці «ВХІД В ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» введіть Логін та Пароль, які були вказані при реєстрації та натисніть «ВХІД».
    
    
   Ви переходите на Головну сторінку Вашого Персонального кабінету, де Ви маєте можливість зареєструвати Рейси або автобуси для Оренди.
    
    
   РЕЙСИблок, в якому відображаються усі зареєстровані Рейси, на які продаються квитки у Пошуку на сайті.
   У цьому блоці Ви маєте можливість:
   - створити Рейси, на які Ви плануєте продавати квитки через нашу систему;
   - редагувати введену інформацію;
   - продавати квитки безпосередньо через Ваш Особистий кабінет.
   Інформація, введена у цьому блоці, відображається у системі Пошуку на Головній сторінці.
    
   ОРЕНДА АВТОБУСІВблок, в якому відображаються зареєстровані автобуси для Оренди.
   У цьому блоці Ви маєте можливість створення сторінок з інформацією про автобуси для Оренди з можливістю додавання фото.
   Інформація, надана у даному блоці, відображається у розділі «Оренда автобусів».
    
   ЗВІТИблок, у якому Ви маєте можливість моніторингу кількості місць на Ваших Рейсах.
   У цьому блоці Ви маєте можливість:
   - переглядати інформацію по проданим квиткам та вільним місцям;
   - друкувати Звіт для подальшого опрацювання.
    
   АРХІВблок, у якому Ви можете переглянути Звіти, період яких вже не актуальний.
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі використання функцій Особистого Кабінету виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.
    
   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти, реєстрація Рейсів та надання інформації по автобусам для Оренди, стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних на нашому сайті у різноманітних розділах. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.
    
    
    
 • Як зареєструватися на сайті. Реєстрація Перевізник
  •  
   Щоб зареєструватися у Пошуковій системі «Рейс» до розділу «Оренда автобусів» або «Рейси» на Головній сторінці оберіть в Меню зліва пункт «РЕЄСТРАЦІЯ ПЕРЕВІЗНИКА», звідки Ви переходите на відповідну сторінку.
    
    
   Перед Вами форма «РЕЄСТРАЦІЯ ПЕРЕВІЗНИКА», яку потрібно заповнити у наступні кроки:
    
    
   Крок 1. Вкажіть «Назву компанії» від імені якої будуть здійснюватися перевезення. У даному полі вказується юридична назва компанії.
   Дана адреса буде відображатися на придбаних квитках у полі «Перевізник» та у розділі «Оренда» у полі «Контакти».
   Наприклад, ФОП Іванов Іван Іванович, ТОВ «Іванов-Транс».
    
   Крок 2. Вкажіть «Адресу» компанії, яка реєструється. У даному полі вказується Фактична адреса компанії.
   Дана адреса буде відображатися на придбаних квитках у полі «Перевізник» та у розділі «Оренда» у полі «Контакти».
   Наприклад: 58000, м. Чернівці, вул. Комарова, 11
    
   Крок 3. У полі «Контактна особа» вказується прізвище та ім’я людини, з якою буде підтримуватися зв'язок від імені компанії.
   Наприклад: Іванов Іван
    
   Крок 4. У полі «Телефон» вказується контактний телефон для уточнення інформації у разі виникнення питань.
   Даний телефон буде відображатися на придбаних квитках у полі «Перевізник» та у розділі «Оренда» у полі «Контакти».
   Наприклад: +380500000000
    
   Крок 5. У полі «E-mail» Ви вказуєте адресу Електронної пошти, на яку буде відправлено лист-підтвердження Реєстрації на сайті з Вашим Логіном та Паролем для входу у Персональний кабінет для подальшої роботи на сайті.
   Наприклад: admin@reis.ua
    
   Крок 6. У полі «Пароль» Ви вказуєте бажаний пароль для входу в Персональний кабінет. Пароль повинен включати 4 знаки і більше.
    
   Крок 7. У полі «Пароль повторно» Ви вказуєте той самий пароль, який Ви ввели попередньо для перевірки правильності написання його у попередньому полі «Пароль».
    
    
   Крок 8. Після заповнення усіх полів, перевірте, будь-ласка, правильність наданої інформації, яка буде розміщуватись на нашому сайті, для уникнення подальших непорозумінь. Також просимо Вас ознайомитися з «Умовами користування сайтом» та поставити відповідну відмітку. Далі натисніть «Зареєструватися», після чого очікуйте на лист-підтвердження Ваших реєстраційних даних Адміністрацією сайту.
    
   Після заповнення Реєстраційної форми Вам на Електронну пошту надійде лист з Логіном та Паролем для входу до Персонального кабінету, де Ви зможете продовжити редагування наступних Рейсів.
    
   Важливо!!! Якщо на якомусь етапі Реєстрації Рейсу виникли труднощі чи Ви залишились незадоволенні обслуговуванням, будь-ласка, повідомте нам у розділі «Контакти», зателефонувавши або користуючись Формою зворотного зв’язку.
    
   Зверніть увагу! Введена Вами персональна інформація при реєстрації, а саме назва та адреса підприємства, контактна особа, телефони, адреса електронної пошти стають доступними іншим користувачам при публікації цих даних на нашому сайті у різноманітних розділах. Реєструючись на нашому сайті Ви розумієте і погоджуєтесь з тим, що компанія «РЕЙС» не несе відповідальності за можливі збитки, які може понести користувач у результаті надання чи не надання інформаційних послуг та послуг з придбання квитків. Ви зобов’язуєтесь розміщувати інформацію на сайті у цензурній формі та з правдивими контактними даними. Також Ви зобов’язуєтесь не використовувати даний сайт компанії «РЕЙС» для здійснення протизаконних дій. При порушенні умов користування сайтом «REIS.UA» реєстрація перевізника може бути призупинена.
    

    

 • Страхування
  •  

   Страхування - це вид цивільно-правових відносин щодо захисту майнових інтересів фізичних осіб та юридичних осіб у разі настання певних подій (страхових випадків), визначених договором страхування або чинним законодавством, за рахунок грошових фондів, що формуються шляхом сплати фізичними особами та юридичними особами страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та доходів від розміщення коштів цих фондів.

    

   Автострахування — захист вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або втрати, а також страхування відповідальності водія.

    

   До добровільних видів авто страхування відносять:

   - Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО) - страхування транспортних засобів від пошкодження, знищення, втрати внаслідок дорожньо-транспортної події, незаконного заволодіння, пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, зовнішнього впливу сторонніх предметів.

    

   - Добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті — страхування пасажирів та водіїв за паушальною системою страхування чи за системою місць.

    

   До обов’язкових видів автострахування відносять:

   - Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОЦВ) — це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України.

    

   - Міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів («Зелена картка») — відповідальність за матеріальну шкоду, що може бути нанесена майну, здоров’ю та життю постраждалих осіб на території країн-членів системи «Зелена картка».

    

   Cтрахування від нещасних випадків - вид страхування, за яким предметом договору страхування є майнові інтереси, що не суперечать закону, пов'язані з життям, здоров'ям та працездатністю страхувальника чи застрахованої особи, визначеної страхувальником у договорі страхування за згодою застрахованої особи.

   Даний вид страхування передбачає обов'язок страховика за встановлену договором страхування плату (страховий внесок, страховий платіж, страхову премію) здійснити страхову виплату відповідно до умов договору страхування в розмірі страхової суми або її частини у випадку смерті застрахованої особи, тимчасової втрати нею працездатності, встановлення їй інвалідності або отримання нею травматичних ушкоджень та/або функціональних розладів здоров'я, передбачених договором страхування, внаслідок нещасного випадку, який стався із застрахованою особою під час дії договору страхування.

   Добровільне страхування від нещасних випадків може передбачати особливі умови страхування водія та/або пасажирів наземного транспорту від нещасного випадку, пов'язаного з дорожньо-транспортною пригодою.

    

   Медичне страхування (безперервне страхування здоров'я) - вид страхування, за яким предметом договору страхування є майнові інтереси, що не суперечать закону, пов'язані зі здоров'ям та працездатністю страхувальника чи застрахованої особи, визначеної страхувальником у договорі страхування за згодою застрахованої особи.

   Даний вид страхування передбачає обов'язок страховика за встановлену договором страхування плату (страховий внесок, страховий платіж, страхову премію) здійснити страхову виплату відповідно до умов договору страхування в розмірі страхової суми або її частини шляхом: оплати вартості медико-санітарної допомоги певного переліку та якості в обсязі обраної страхувальником програми медичного страхування, яка була надана застрахованій особі закладами охорони здоров'я, до яких вона звернулась під час дії договору, у зв'язку із захворюванням, загостренням хронічного захворювання або розладом здоров'я внаслідок нещасного випадку, іншої допомоги, передбаченої правилами та договором страхування, що пов'язана з наданням медико-санітарної допомоги; відшкодування понесених застрахованою особою документально підтверджених витрат на отримання медико-санітарної допомоги.

    

   Страхування для тих, хто подорожує за кордон.

   При відвідуванні більшості країн світу необхідне медичне страхування громадян, які в'їжджають на їх територію. Для цього потрібно мати надійного супутника за кордоном – Договір страхування подорожуючих за кордон (страховий поліс), завдяки яким може бути надана реальна допомога в складних ситуаціях.

   Надійним партнером в організації допомоги Застрахованим є Міжнародна спеціалізована асистуюча компанія «CORIS» - служба, яка діє за межами України від імені та за дорученням Страхових Компаній і координує дії Застрахованого, а також осіб, які надають послуги Застрахованому у разі настання страхової події.

   Застрахованими можуть бути резиденти та нерезиденти у віці від 1 року до 75 років. Страховий захист діє по всьому світу, за винятком України і країни, громадянином якої є застрахована особа. Страховий захист може покривати сумарний ліміт кількості днів перебування за кордоном протягом року (MultiTravel). Можлива франшиза від 0 до 250 євро/доларів США (частина збитку, яка не відшкодовується). Страхова сума (максимальна сума відшкодування збитків) від 5 000 до 50 000 євро/доларів США. Плата за страхування залежить від країни відвідування, кількості днів перебування за кордоном і від програми страхування.

   Страхування подорожуючих за кордон — це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути під час поїздки в результаті захворювання або нещасного випадку.

    

 • TravelSIM (ТревелСІМ)
  •  

    

   Подорож закордон – завжди цікава пригода. Відпочинок або відрядження – завжди знайдеться необхідність зателефонувати додому близьким, друзям, колегам та бізнес-партнерам.

   Спілкуватися вільно та суттєво економити на зв'язку можливо з ТревелСІМ – карткою вигідного роумінгу.

   ТревелСIМ працює вже більше 5 років в Україні та забезпечує своїм абонентам перевірену якість роумінгу та низькі тарифи, постійно розширює географію своєї дії, наразі це 194 країни світу.

   Тарифи на вихідні дзвінки починаються з $0,25 і більш ніж в 140 країнах не перевищують $1,00 за хвилину. Що цікаво, вказані тарифи на вихідні дзвінки єдині незалежно від напрямку – тобто Ваші дзвінки всередині країни перебування (локальні) або дзвінки до України чи Франції, до Росії або США будуть мати одну й ту ж вартість, за виключенням окремих країн, наприклад Куби, Мальти чи Інмарсату. Ще однією зручністю є універсальність тарифів – вони діють цілодобово, незалежно від обраної мережі у кожній окремій країні. Вхідні дзвінки у 123 країнах становлять $0,00.

   СМС можна відіслати з будь-якої країни за єдиною ціною $0,35 через ТревелСІМ-меню.

   Слід зазначити, що у тарифах TревелСІМ відсутня плата за з’єднання. Абонентської плати також немає.

   Термін дії послуги – 1 рік від останнього дзвінка або СМС. Тобто, якщо у Вас залишились якісь кошти на балансі, то Ви можете їх використати у наступній подорожі в якусь іншу країну впродовж року.

   Aбоненти мають можливість користуватися багатьма ексклюзивними послугами, що робить використання ТревелСIM ще більш зручним та простим.

    

   Щоб стати абонентом потрібно лише:

   - обрати стартовий пакет з необхідним балансом,

   - придбати ТревелСІМ в одній з більш ніж тисячі точок продажу по Україні,

   - вставити картку в свій мобільний - і користуватися ним як звичайно при поїздках за кордон,

   - легко поповнювати баланс при необхідності зручним для Вас способом.